تولیدی لباس مردانه زندگي انسان ها امروزه دچار تغيير و تحولات شديدي شده است و از گذشته تا به امروز اگر شما سري به عرصه هاي مختلف از مد و پوشاک گرفته تا صنعت بزنيد متوجه اين تغييرات بسيار بزرگ و کوچيک ميشويد.

سویشرت عمده گلدوزی : 220 هزار تومان

تماس با ما :

هودی عمده : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده نگین : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده  : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده نگین : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده گلدوزی : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده شب نما : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده  : 220 هزار تومان

تماس با ما :

هودی عمده : 220 هزار تومان

تماس با ما :

هودی عمده : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده  : 220 هزار تومان

تماس با ما :

سویشرت عمده گلدوزی : 220 هزار تومان

تماس با ما :

درگذشته انسان ها تنها به دنبال آن بودند که لباسي را تهيه کنند که احساس راحتي در آن کنند و اين لباس بدن آنهارا بپوشاند. امروزه علاوه بر راحتي و پوشانندگي بدن، عوامل ديگري نظير جنس مرغوب، مدل زيبا، تنوع محصول، مدروز و… نيز مدنظر گرفته مي‌شود و افراد سعي در تهيه تولیدی لباس مردانه دارند که همه ي خصوصيات گفته شده راتاحد امکان در خود جاي دهد.

براي تهيه لباس براي مردان و زنان تفاوت هاي بسيار فاحشي ديده مي‌شود. زنان بيشتر به دنبال طرح و پارچه و دوخت زيبا هستند اما مردان اولويتشان راحتي و مناسب بودن و جنس مرغوب پارچه است و سپس طرح و رنگ. شايد علت اين امر آن است که اکثر مردان در مقايسه، با خانوم ها بيشتر در حال رفت و آمد به بيرون از منزل هستند،از سرکار گرفته تا خريد هاي مربوط به خانه و فرزندان و… به همين علت توليدي هاي مختلف در خصوص، تولیدی لباس مردانه و تولیدی لباس زنانه تمرکز بسيار بالايي در به کار گرفتن پارچه هاي مناسب و دوخت راحت دارند. مردان داراي لباس هاي متنوعي ازجمله تيشرت، بليز مردانه، شلوار، پليور، سويي شرت،کاپشن، جليقه، باراني و… هستند که هر کدام از لباس هاي گفته شده براي فصل و در مکان خاصي مناسب است.

تولیدی لباس مردانه

تولیدی لباس مردانه

آقايان براي تهيه تولیدی لباس مردانه مناسب بايد نکاتي را مدنظر بگيرند از جمله اين نکات آن است که قصد تهيه لباس را براي چه مکاني دارند. آيا ميخواهند لباسي که قصد تهيه آن را دارندرا در خيابان و يا مکان هاي تفريحي و… به تن کنند ويا لباس را براي مکان هاي رسمي مانند مهماني هاي خاص و يا کار هاي اداري ميخواهند و سپس با مشخص کردن هدف خود اقدام به تهيه لباس مناسب کنند. اگر شما قصد رفتن به مکان هاي تفريحي و خريد و… را داريد تولیدی لباس مردانه هاي راحت مانند تيشرت هاي تخي (درفصل هاي گرم سال) و شلوارلي ميتواند انتخابي مناسب ببراي شما باشد و براي مهماني ها کت و شلوار و جليقه و يا شلوار هاي پارچه اي و کتان با کت تک ميتواند تيپ شمارا زيبا کند. پس هدف خودرا براي خريد لباس مشخص کنيد.

از طرفي اگر شما مردي هستيد که ساعت هاي زيادي را مشغول کارکردن در محيط هاي سخت و… هستيد انتخاب تولیدی لباس مردانه مناسب براي شما بيش از هرچيزي بايد اهميت داشته باشد. در فصل هاي گرم سال بايد از لباس هاي نخي و خنک و در فصول سرد سال از لباس هاي پشمي وگرم استفاده کنيد تا در محيط کار احساس رضايت کافي نسبت به لباسي که انتخاب کرده ايد داشته باشيد.
بسياري از مردان از رنگ هاي روشن دوري ميکنند و اکثر لباس هاي آنها را رنگ هاي تيره تشکيل داده است. تولیدی لباس مردانه اما بايد اين را بدانيد که انتخاب رنگ مناسب بسيار مهم است و استفاده از رنگ هاي شاد و روشن براي فصل تابستان بسيار مناسب است و علاوه بر آن که تيپتان جذاب و تابستاني ميشود، رنگ هاي روشن گرماي کمتري رو به خود جذب ميکنند و باعث مي‌شوند شما احساس رضايت کنيد. پس رنگ هاي روشن را براي انتخاب لباس هاي تابستانه خود در اولويت قرار دهيد.

تولیدی پوشاک مردانه تهران

تولیدی پوشاک مردانه تهران

اصولا آقايان براي تهيه‌ پوشاک از تولیدی لباس مردانه به دو دسته تقسيم مي شوند دسته اي که بسيار به تيپ خود اهميت مي‌دهند و انتخاب لباس مناسب که فيت بدنشان باشد و از طرفي با استايل و مد نيز هماهنگ باشد برايشان بسيار مهم است و از طرفي آقاياني وجود دارند که تنها لباسي که زننده و جلف نباشد آنها را قانع ميکند. اصولا اين دسته از افراد، اقاياني هستند که سن بالاتري دارند و به مد و شيک پوشي اهميت نمي‌دهند( البته بسياري از مردان مسن وجود دارند که همانند جوانان به تيپ خود اهميت مي‌دهند) از طرفي نوجوانان پسر که تازه به سن بلوغ رسيد اند خواستار تولیدی لباس مردانه هستند که بيشتر به چشم بياييند و از طرفي بقيه ي آقايون جوان لباسي زيبا که در عين سادگي جذابيت و استايل آنان را حفظ کند برايشان بسيار اهميت دارد.

پس توليد کنندگان لباس بايد توجه داشته باشند که براي چه گروه سني و با چه سايزهايي دارند لباس تهيه‌ ميکنند. اگر لباس هاي نوجوانانه با سايز هاي کوچک را به قدري خشن توليد کنند که مناسب شخصي با سن بسيار بالا است قطعا موفق در فروش آن لباس ها نيستند. و بلعکس اگر هدف تولیدی لباس مردانه ، توليد لباس براي افراد مسن است بايد سعي کنند لباس هايي فاخر و در عين حال مناسب و از طرفي از رنگ هاي مناسب و سنگين براي توليد لباس اين دسته از افراد استفاده کنند. پس در نظر گرفتن نکاتي ريز ميتواند بسيار کمک کننده ي فروش اشخاصي باشد که کار تولیدی لباس مردانه  انجام مي‌دهند.

لباس مردانه عمدهاصولا اقايون به اندازه خانوم ها از کيف استفاده نميکنند زيرا وسايلي که با خودشان حمل ميکنند قالبا کم تر از خانوم ها است به همين منظور به توليدکنندگان توصيه ميشود که براي بليز و شلوار هاي مردانه اي که قصد توليد آن را دارند تهيه جيب را فراموش نکنند. زيرا داشتن جيب به مردان براي حمل وسايل مورد نظرشان مانند کيف پول، گوشي و کليد و… کمک ميکند. از طرفي اندازه مناسب داشتن اين جيب ها نيز حائز اهميت است.
براي انتخاب پارچه مناسب براي تهيه تولیدی لباس مردانه شما ميتوانيد از ژورنال هاي خارجي و همچنين مشورت گرفتن از طراحان لباس و خياطان ماهر کمک بگيريد تا آنها شما را براي انتخاب پارچه مناسب راهنمايي کنند. زيرا اقايان بر خلاف خانوم ها که از هر رنگي براي تهيه لباس استفاده ميکنند آنان اين کار را انجام نمي‌دهند،و برخي از رنگ ها در بين آقايان طرفداران بسيار کمي دارد و هر سليقه اي خواهان تهيه آن نيست.

درست است که در قبل توصيه شد که اقايون از رنگ هاي روشن براي فصول گرم استفاده کنند اما اين روشني ام برايشان حدي دارد. البته اين محدوديت بيشتر در کشور هاي اسلامي با اعتقادات و سنت هاي خاصشان وجود دارد و براي اقايون اروپايي چنين محدوديت هايي کم تر ديده ميشود اما به هرحال تولیدی لباس مردانه با پارچه هايي که سليقه ي اعم از افراد آن را قبول دارد به توليد کنندگان توصيه مي‌شود.

خرید لباس مردانه عمده تهران

خرید لباس مردانه عمده تهران

امروزه درکشور هاي اروپايي توليد پيراهن هايي با نام هاي پيرهن هاوايي بسيار رو بورس است تا جايي که طرح اين پيرهن ها به داخل کشور ما ور در تولیدی لباس مردانه نيز آمده است اين پيراهن هاي مردانه پيرهن هايي باطرح هاي گل و درخت وآسمان و.. هستند که بسيار طرح هاي شلوغ و شادي دارند. اين پيراهن ها براي مکان هاي خاصي مانند جنگل، دريا و… بسيار مناسب است و ب بشتر افرادي که خواهان اين مدل پيراهن هستند از سنين جوان تشکيل شده اند.

تولیدی لباس مردانه شلوار:براي مردان انواع و اقسام شلوار ها با جنس هايي نظير لي، کتان، پارچه اي و…. وجود دارد که باز اين بستگي به مکان و هدف خريد آنان دارد. شلوار هاي لي براي مکان هاي تفريخي و خريد و گردش هاي دوستانه و خانوادگي بسيار مناسب است. شلوار لي براي تمام فصول مناسب است اما براي زمستان بيشتر لي هاي کلفت و براي زمستان از لي هاي نازک تر استفاده مي‌شود.

شلوار هاي پارچه اي هم که اصولا براي تولیدی لباس مردانه و اداره جات ها و کار هايي با پرستيژ خاص مناسب است از طرفي براي رفتن به مجالسي که رسمي هستند و شما مي‌خواهيد تيپي رسمي بزنيد شلوار پارچه اي شلواري مناسب است و شما ميتوانيد با بليز هاي مردانه به تنهايي و يا همراه کت آنها را ست کنيد. شلوار هاي کتان که امروزه جايگاه بسيار ويژه اي را در بين افراد به خصوص جوانان پيدا کرده است که هم جنبه رسمي و هم جنبه اسپورتي و غير رسمي دارد.
شلوار ها در طرح هاو مدل هاي مختلف توليد ميشود از تنگ گرفته تا معمولي و گشاد و با طرح هاي ساده و يا جيب دار زياد و پاره و…. افراد با توجه به سليقه خود اقدام به تهيه‌ طرح مورد نظر خود ميکنند. از طرفي تولیدی لباس مردانه اين نکته را بايد مدنظر بگيرند که سليقه عامه مردم در انتخاب شلوار مورد نظر يکي است اما بسياري از افرادي هم وجود دارند که تيپ هاي خاصي را مي پسندند که توليداين طرح از شلوار ميتواند جايگاه توليد کنندگان را بالا ببرد و فروش آنان را افزايش دهد.

پوشاک مردانه عمده

پوشاک مردانه عمده

کت هاي مردانه تولیدی لباس مردانه :مردان بسيار زيادي وجود دارند که موظف هستند براي کار هايشان تيپ هاي رسمي بزنند و يا بسياري از افراد علاقه بسياري به تيپ هاي رسمي دارند و حتي در مکان هاي تفريحي و گردشي نيز تيپ خود را حفظ ميکنند. پس توليد کت براي مردان امري بسيار مهم و حائز اهميت بسيار بالايي است. از طرفي بقيه‌ي آقايوني ام که تيپ هاي اسپورت ميپسندد در برخي از مجالس مانند عروسي و يا مهموني و يا مصاحبه کاري و… موظف هستند که تيپ رسمي بزنند حتي اگر اين تيپ با معيار هاي موردنظر خودشان يکي نباشد. پس توليد کت با کيفيت عالي و رنگ و طرح هاي متنوع از اهميت بالايي برخوردار است و نيازمند تولیدی لباس مردانه قوي در اين زمينه است.

از طرفي وجود اندازه هاي متفاوت و سليقه، هاي متفاوت، تولیدی لباس مردانه را موظف به توليد انواع و اقسام کت هاي مختلف در طرح ها و رنگ ها وسايز هاي مختلف ميکند. از طرفي بسياري از کت ها داراي جليقه نيز هستند که جليقه بايد متناسب با رنگ کت و طرح کت ومهم تر از همه اندازه کت تهيه شود تا فردي که اقدام به تهيه کت ميکند بتواند از جليقه آن نيز استفاده کند.

توليدی پوشاک کنندگان لباس هاي مردانه براي آنکه کارشان بسيار رونق بگيرد بايد نکاتي را رعايت کنند از جمله کيفيت و جنس اجناس خودرا بسيار بالا ببرند تا مغازه داران بتوانند با خيالي راحت از آنان جنس هاي مورد نيازه خودرا را بگيرند و با اطمينان به آنکه اين جنس فروش ميرود اين اجناس را وارد مغازه ي خود کنند از طرفي اگر فردي نيز خواهان تهيه عمده لباس است، با شناخت تولیدی لباس مردانه مورد نظر و معروفيت اين توليدي به، توليد لباس هايي با جنس هاي عالي با خيالي آسوده اقدام به تهيه لباس هاي مورد نظر خود کنند.


اگر شما جنس هايتان را با کيفيت و تا حد امکان سعي در ارزان فروشي کنيد شايد در ابتدا با سود هاي خيلي چشم گيري مواجه نشويد اما به مرور زمان مشاهده خواهيد کرد که چه سود هاي عظيمي نصيبتان شده است. تولیدی لباس مردانه اين را بخاطر داشته باشيد بهترين راه براي جذب مشتري در ابتداي کار همين راه است وشما با مرور زمان و ثابت کردن عالي بودن جنس هاي خود ميتوانيد در اين زمينه رشد فراگيري داشته باشيد تا جايي که حتي امتياز ارسال به خارج از ايران را نيز براي خودتان کسب کنيد پس صبور باشيد و دل به کار بدهيد.
از طرفي شما بايد افرادي را استخدام کنيد که کار اين افراد شناساندن شما به خريداران عمده و مغازه داران بزرگ باشد و تبليغات گسترده اي را در اين خصوص انجام دهيد. مانند آنکه سعي کنيد تولیدی لباس مردانه خود را در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد تا افراد با شما آشنا شوند و حتي خريد هاي عمده آنلاين را نيز براي مشتريانتان بگذاريد تا افراد به راحتي و بدون درد سر بتوانند از شما خريد کنند.

از اقدامات ديگر که لازم است توليد کنندگان انجام دهند پيدا کردن طراح لباس و خياطان بسيار کار بلد است اين افراد در مسيري که ميخواهيد دنبال کنيد بسيار به شما کمک مي‌کنند و در اصل پلي هستند براي رسيدن شما به آرزو ها و موفقيت هايتان. طراحان افرادي هستند که در زمينه طراحي تولیدی لباس مردانه بسيار مهارت داشته و داراي ذهن هاي بسيار خلاقي هستند اين افراد در دانشگاه هاس مخصوص درس طراحي ميخوانند و ميتوانند طرح هايي را به شما اراعه دهند که باعث تمايز شما از ساير توليد کنندگان شود از طرفي خياطان ماهر که در اين زمينه فعاليت داشته و بسيار با تجربه هستند در دوخت تميز و عامه پسند ميتوانند شمارا بسيار ياري کنند پس استخدام اين افراد را جدي بگيريد چون همين افراد موجب برتري شما نسبت به ديگران مي‌شوند.
از جمله اقدامات ديگري که لازم است تولیدی لباس مردانه در خصوص توليد انجام دهند داشتن کادر اجرايي قوي و مديري با کفايت است. داشتن کادر قوي به توليد کننده کمک ميکند تا با خيالي آسوده به فکر پيشرفت و توسعه دادن کار خود باشد و ديگر دغدغه چگونه انجام شدن کارها را نداشته باشد زيرا از خياط گرفته تا حسابدار مجموعه همگي ميدانند که چه فعاليتي را بايد انجام دهند تا بهترين عملکرد براي پيشرفت مجموعه‌ به حساب بياييد از طرفي وجود مديري با کفايت خالي از لطف نيست و حتي ميشه گفت امري ضروري است.

مدير به تمام کار هاي اجرايي توسط افرادي که در تولیدی لباس مردانه فعاليت ميکنند رسيدگي مي‌کند و به افراد فعاليتشان را ياد آوري ميکند و از طرفي حواسش به تخلف هاي افراد و از طرفي کم کاري افرادي که در مجموعه فعاليت ميکنند است. مدير براي بخش هاي مختلف فردي را انتخاب مي‌کند که تا حد امکان فعاليت هاي مدير را در آن زمينه به خصوص انجام دهد و به صورت تخصصي تر به فعاليت زير مجموعه خود دقت کند تا کار ها به بهترين شکل ممکن انجام شود.

در کل کار تولیدی لباس مردانه کاري بسيار فرار و سخت است ولي در عين حال اگر کسي پشتکار قوي و ذهني فعال داشته باشد ميتواند به جايگاه هاي بسيار بالايي در اين زمينه دسترسي پيدا کند و سود بسيار بالايي را از فعاليت مجموعه خود کسب کند و همه ي اين موفقيت ها در گرو رعايت کردن نکات گفته شده و کار و تلاش بسيار فراوان است. از طرفي توليدکنندگان نو پا بايد سعي بسيار بالايي براي ارتباط برقرار کردن با حرفه هاي اين زمينه بکنند تا بتواند فنون توليد و همچنين راز موفقيت آنها را(در صورت رضايت خودشان) ياد بگيرند و از اين طريق با تولیدی لباس مردانه و خريداران ديگر ارتباط موثر کاري ايجاد کنند. توليد کنندگان پوشاک مردانه بايد طرح هاو رنگ هاي عامه پسند را در توليد خود در اوليت قرار دهند اما از طرح و رنگ و مدل هاي گوناگون نيز قافل نشوند تا تمايزي بين خود و ديگر توليد کنندگان ايجاد کنند.

از طرفي هر طرحي خواهان خود را دارد شايد برخي طرح ها کمتر اما باز هم خواهان خودرا دارد. و چون توليد لباس هاي خاص کمتر است اگر شما اقدام به توليد اينگونه تولیدی لباس مردانه ها کنيد بسيار بين طرفداران اسن سبک شناخته ميشويد وداز اين طريق مشتريان مخصوص خودرا جذب ميکنيد.
اميدواريم مطالب گفته شده براي توليد کنندگان عزيز و کساني که قصد رفتن به اين عرصه و شغل را دارند مناسب واقع شده باشد و معلومات شما را در اين خصوص بالا برده باشد.

3.5/5 - (4 امتیاز)
فهرست