تولیدی ساپورت

تولیدی ساپورت همانطور که مي دانيد خانمها براي انتخاب لباس هاي زيباي خود هميشه با مشکلات جدي و طاقت فرسايي روبرو بودنده اند.

مدل ملانژ : 29 هزار تومان

ساپورت چاپی عمده : 35 هزار تومان

پلنگی عمده : 34 هزار تومان

باشگاهی عمده : 39 هزار تومان

ملانژ تور عمده : 39 هزار تومان

کبریتی عمده : 27 هزار تومان

ونیز عمده : 27 هزار تومان

اکلیلی عمده : 38 هزار تومان

اسکاچی عمده : 35 هزار تومان

دیور عمده : 36 هزار تومان

توکرکی عمده : 49 هزار تومان

رنگی عمده : 49 هزار تومان

اسپرت عمده : 45 هزار تومان

چاپی عمده : 45 هزار تومان

لمه مجلسی عمده : 36 هزار تومان

ریون عمده : 36 هزار تومان

حساسيت خانم ها در انتخاب طرح لباس مورد نظر و لباس راحت هميشه همراه با مشکل بوده است و آنان هميشه خواستار آن بودند که لباس هاي متنوع در تولیدی ساپورت و در عين حال شيک و همچنين راحت که در آن احساس مطلوبي داشته باشند را تهيه کنند با توجه به آن که در کشور ما خانم ها براي انتخاب لباس در بيرون از منزل خود محدوديت‌هايي دارند که در ديگر کشور ها وجود ندارد و نميتوانند هر لباسي را که دوست دارند بيرون از خانه خود بپوشند به همين جهت انتخاب لباس درست و جذاب که در عين حال با هنجار هاي جامعه مغايرت نداشته باشد داراي اهميت زيادي است و تولیدی ساپورت همچنين کاري بسيار دشوار است.

از طرفي خانمها براي هرچه زيباتر شدن در مجالس زنانه و هر مهماني که که براي آنان حائز اهميت بسيار بالايي است بايد لباس هايي در تولیدی ساپورت را تهيه کنند که زيبايي آن را دو چندان برابر کند همچنين آنان در آن لباس ها احساس راحتي و خوشايند نيز داشته باشند تا درهنگام مجلس و مهماني خود احساس راحتي داشته باشند و احساس ناخوشايندي به آنان دست ندهد
هر سال فشن شو هاي مختلفي در سراسر دنيا براي لباس هاي زنانه برگزارد ميشود که در آن طراحان مد که در اين زمينه خصوصيت هاي ويژه اي دارند لباس هايي اعم از بليز و شلوار و دامن و تولیدی ساپورت و پيرهن هاي کوتاه و بلندي را طراحي مي‌کند و در آن فشن شوها به نمايش ميگذارندو همچنين پس از اتمام اين مراسم به عرصه بازار مي رسانند که اين لباس ها از نظر زيبايي و از نظر راحتي و همچنين از نظر شيک بودن و متنوع بودن حرغ هاي بسياري براي گفتن دارند.

تولیدی ساپورت

تولیدی ساپورت

تولیدی ساپورت خانوم ها مي‌توانند با حضور در اين مجالس فشن شو و يا اگر نميتوانند به صورت حضوري در اين مجلس ها حضور يابند، ويدئو ها و عکس هايي که در اين مجالس تهيه مي‌شوند را تهيه و مشاهده کنند و لباس‌هايي که در آن مجلس به نمايش گذاشته مي شود را مشاهده کرده تا بتوانند با استفاده ازاين مدل ها و طرح ها لباس هاي زيبا که در شان آنان است را تهيه کنند. همچنين خانم ها بايد توجه داشته باشند که در هر جايي که حضور پيدا ميکنيد لازم است که مخصوص با آن مکان لباس خود را تهيه و بپوشيد در غير اين صورت اگر لباسي که تهيه مي کنيد تولیدی ساپورت بسيار هم زيبا باشد اما جلوه خوبي درآن مکان يا مجلس ندارد مانند تولیدی ساپورت زنانه آنکه شما در سر کار لباس بسيار اسپرت بپوشيد(مانند شلوار لي وکتاني) که شايد آن لباس در مکاني ديگر مانند مکانهاي تفريحي و گردشي بسيار زيبا و به جا باشد اما در محل کار شما علاوه بر آنکه اين لباس زيبا نيست و براي شما نيز زيبايي همراه ندارد بلکه باعث مي شود زشت نيز بنظر بياييد.

پس به اين نکته مهم بسيار تولیدی ساپورت ارزان دقت فرماييد که در هنگام انتخاب لباس مکان مورد نظر براي آن لباس در تولیدی پوشاک را مد نظر داشته باشيد و با توجه به آن مکان لباس مورد نظر خود را تهيه کنيد از طرف ديگر نکته قابل اهميت آن است که شما ببينيد در چه فصلي از سال قرار گرفته ايد دررفصل زمستان هستيد و يا در فصل هاي گرم سال که با توجه به آن فصل سرد يا گرم اقدام به تهيه لباس مورد نظر خود بکنيد مثل آنکه اگر در فصل زمستان قرار گرفته ايم شما به لباس هاي زمستاني بسيار زيبا و گرم و پشمي احتياج داريد و بايد آنها را تهيه کنيد تا بتوانيد در بيرون از خانه آنها را بپوشيد تولیدی ساپورت گیاهی و هم علاوه بر آن که گرم ميشويد زيبا نير بشويد در هنگام زمستان لباس هاي خيلي باز علاوه بر اين که شما را زيبا نميکند چهره ي زشتي را نيز به شما ميدهد همچنين بلعکس هنگام تابستان نيز اگر شما از لباسهاي خيلي بسته با پارچه هاي خيلي ضخيم و يا پشمي استفاده کنيد اين امر نيز باعث مي شود که از زيبايي شما کاسته شود علاوه بر آن که حس گرما و نامطلوبي را نيز براي شما به ارمغان مي آورد.


پس در انتخاب لباس مناسب تولیدی ساپورت طرح لی براي فصول و جاهايي که ميخواهيد برويد دقت کنيد تا لباسي مناسب را براي خودتان انتخاب کنيد تا با مشکلي مواجه نشويد.
در اين مطلب ما ميخواهيم نمونه اي از لباسي که امروزه در بسياري از کشور خواهان پيدا کرده است و طراحان بسياري از اين لباس استفاده ميکنند.و آن لباس ،لباسي جز تولیدی ساپورت و مهم تر از آن تولیدی لباس زنانه در تهران نيست.
بامرور زمان و گذشت زمان افراد روز به روز لباس هاي جديدي را طراحي کرده اند و به بازارهاي کشور هاي مختلف عرصه کرده اند از جمله اين لباس ها بوده است که زير مجموعه جوراب شلواري هاي مختلف قرار ميگيرد. امروزه طرفداران بسيار زيادي را در بين مردم پيدا کرده اند واکثر خانوم ها در اغلب کشورها از استفاده ميکنند.ازجمله استفاده از اين ساپورت ها براي لباس هاي بسيار کوتاه است که بدون جلوه ي زيبايي ندارد و‌کوتاهي آن به اندازه بليز نيز نميباشد که شلوار براي آن مناسب باشد.پس بهترين گزينه استفاده از تولیدی ساپورت هاي مناسب است‌. علاوه بر استفاده از براي پيرهن هاي کوتاه امروزه در کشور ما خانوم ها با بسياري از تيپ هاي بيروني خود نيز را ست ميکنند و از آن به عنوان وسيله اي که پاهارا ميپوشاند استفاده ميکنند. مانند تيپ هاي خاصي که با مانتوهاي بلند و يا،دامن هاي کوتاه ست ميکنند

نيز داراي جنس هاي مختلفي است که از جمله آن ها ميتوان به تولیدی ساپورت بچه گانه هاي نخي ،ساپورت هاي‌ پشمي‌  با جنس هاي مختلفي وجود دارد که هر کدام براي‌ فصولي مختلف سال مناسب هستند از جمله نخي براي فصول تابستاني بسيار مناسب هستند و بانوان ميتوانند از آن به عنوان جايگزيني براي شلوار در فصل گرم تابستان استفاده کنيد.
تولیدی ساپورت هاي زنانه در رنگ ها و طرح هاي مختلفي وجود دارد و شما ميتوانيد بنا به سليقه و خواسته ي خود اقدام به تهيه مورد نظر خود کنيد.
شما ميتوانيد از روش هاي مختلفي اقدام به تهيه و خريد مختلف خود کنيد.از جمله آن که شما ميتوانيد به صورت حضوري و يا به صورت انلاين اقدام به تهيه ي تولیدی ساپورت مورد نظر خود کنيد.خريد هاي انلاين و خريد هاي حضورب هريک مزيت ها و معايب خاص خودرادارند از جمله آن که ميتوان در خريد هاي حضوري ياد آور اين نکته شد که شما از مرغوبيت کالا ودجنس مورد نظر و اندازه آن اطمينان کافي را کسب ميکنيد و از طرفي در خريد هاي حضوري شما با عيب هايي مانند شلوغي بازار و سختي و گرما و خنکي هوا روبه رو هستيد‌خريد هاي انلاين بر خلاف خريد هاي هاي حضوري شما با مشکلاتي همانند گرمي و سردي و شلوغي بازار روبه رو نيستيد و‌مدل هاي گوناگون را ميتوانيد به راحتي پيدا کنيد اما از نظر جنس و مرغوبيت کالا و همچنين اندازه دقيق امکان اشتباه شما وجود دارد.

حال در اين قسمت براي شما انواع لگ و تولیدی ساپورت هاي زنانه را نام ميبريم:

 • ساپورت زنانه جوتي جينز
  لگ زنانه آر ان اس RNS
  ساپورت زنانه ضخيم جوتي جينز Jooti Jeans
  لگ زنانه آر ان اس RNS
  لگ زنانه طرح دار آر ان اس RNS
  لگ زنانه بالنو
  لگ زنانه ساکريکس Soccerex کد LP237
  لگ ورزشي زنانه ساکريکس
  ساپورت زنانه بالنو Baleno
  جوراب شلواري پنتي مدل Micro

شما در انتخاب تولیدی ساپورت با مدل ها و رنگ هاي گوناگوني مواجه هستيد پس دقت کنيد که از چه مدل و رنگ و‌طرحي ميخواهيد استفاده کنيد.تا با لباستان ست باسد.

همچنين بايد توجه داشته باشيد که شما براي کودکان خود نيز ميتوانيد اقدام به تهيه مناسب کنيد تا زيبايي دختران شما را افزايش دهد و شما ميتوانيد لباس هاي خودرا با بچه هاي خودتان ست کنيد.

در بسياري از ورزش ها نيز استفاده ميشود و‌ورزشکاران بايد اين تولیدی ساپورت هارا در هنگام ورزش هاي خاصي مانند ژيمناستيک و..استفاده کنند.علت عمده انتخاب اين لباس براي ورزش راحتي اين لباس است و چون اصولا به صورت استرج هستند و به پا ميچسبند براي استفاده از ورزش براي آن که به پا بچسبد و جلوي دست و پاي ورزشکار را نگيرد بسيار مناسب است.
بسياري از افراد براي باشگاه هاي بدن سازي نيز از استفاده ميکند تا علاوه برآنکه راحت باشند هنگام ورزش هيکل هاي زيباي خودرا نيز به نمايش بگذارند .پس از تولیدی ساپورت ها در بسياري از موارد ميتوان استفاده کرد.

تفاوت هاي قابل، توجه اي که بين شلوار وجود دارد در جنس هاي پارچه هاي استفاده شده براي دوخت و شلوار و همچنين مدل هاي مختلف آن است. براي دوخت شلوار بسيار تنوع در انتخاب پارچه وجود دارد و از طرفي مدل هاي مختلفي براي شلوار وجود دارد مانند شلوار هاي بادي،شلوار هاي مام استايل،شلوار هاي تنگ،شلوار هاي گشاد،شلوار هاي دم پا گشاد ،شلوار هاي اوله تفنگي،شلوار ملواني و…. اما تولیدی ساپورت ها اصولا به يک شکل آن هم تنگ است و فقط در طرح و جنس باهم متفاوت هستند. از طرفي شلوار ها جزآن دسته از لباس هايي هستند که از ابتدا بسيار خواهان فراوان داشته و مردان وزنان و‌کودکان ناچار هستند که حتما از آن استفاده کنند درحالي که براي استفاده از شما اجباري نداريد و ميتوانيد براي زيباتر شدن فقط از آن استفاده کنيد.

‌شما براي انتخاب شلوار تولیدی ساپورت مناسب ناچار هستيد در فصل هاي گوناگون بايد بسيار دقت کنيد. جدا از آنکه در فصل تا بستان به علت گرماي بيش از حد هوا و در فصل زمستان به علت سردي هوا شما مجبور به انتخاب درست، شلوار ميشويد و هوا شما را مقيد به تهيه ي شلوار مناسب با آن آب و هواميکند و در فصل تابستان شما با، شلوار هايي مانندکتون بسيار اذيت ميشويد و بايد پارچه هايي مانند نخ و پارچه هاي خنک و لطيف را انتخاب کنيد از طرفي در زمستان قطعا بيرون آمدن از خانه با شلواري نخي و پارچه اي شما را اذيت ميکند. تولیدی ساپورت حال اگر شما يه فکر سردي و يا گرمي هوا نباشيد انتخاب شلوار نامناسب در تيپ شما در فصل مورد نظر بسيار تاثيرات منفي را مي‌گذارد. مانند آنکه در فصل زمستان با پالتو و کلاه و لباس هاي گرم ديگري که به تن داريد شلواري نخي و نازک به تن کنيد.

تولیدی ساپورت اين عمل در تيپ شما بسيار تاثيرگذار است و باعث ميشود. اگر شما لباس هاي ديگري که به تن داريد هم زيبا باشد با يک انتخاب نادرست ديگر آن لباس هاي زيباي شما نيز يه چشم نياييد. پس دقت کنيد که در چه فصلي و در چه روزي قرار داريم و مناسب با آن اقدام به تهيه ي شلوار مناسب خود کنيد. اما براي انتخاب تولیدی ساپورت مناسب شما با محدوديت هاي بسيار کمتري براي انتخاباتتون مواجه هستيد به علت آنکه براي انتخاب شلوار شما داراي جنس هاي بسيار متنوع هستيد اما براي انتخاب تعدد جنس ها بسيار کم ميشود پس شما براي انتخاب راحت تر ميتوانيد اقدام به انتخاب کنيدو خريدتان را انجام بدهيد.

اين را به ياد داشته باشيد که براي پوشيدن تولیدی ساپورت با بليز اصلا نبايد اقدام به تهيه بکنيد که بسيار نازک است زيرا تيپ شما را بسيار زشت و زننده ميکند و اين نکته را به ياد داشته باشيد که نازک براي پيراهن مناسب هستند نه براي بليز بلکه اگر شما مي‌خواهيد از براي ست کردن با بليز استفاده کنيد بايد نسبتا کلفت و ضخيمي را براي ست کردن بابليز خود انتخاب کنيد تا تيپ شما بسياررعالي شود. حال اگر براي ورزش نيز ميخواهيد از نيم تنه و استفاده کنيد بسيار مناسب است که باز هم در انتخاب خود دقت هاي کافي را انجام دهيد و ساپورتي کلفت را انتخاب کنيد تا تيپ شما بسيار زيبا و نمايان باشد.

کاربرد ديگري که تولیدی ساپورت ميتواند براي شما داشته باشد آن است که از آن به عنوان لباسي کمکي در فصل هاي سرد سال براي خودتان وکودکانتان استفاده کنيد. شما با استفاده از ميتوانيد در فصل هاي بسيار سرد آن را زير شلوار خود بپوشيد تا گرماي مطلوبي را حس کنيد. از طرفي اگر هوا آنقدر سرد نيست که احتياج به شلوار و باهم داشته باشد شما ميتوانيد از تولیدی ساپورت يه تنهايي استفاده کنيد و چکمه هاي خود را بر روي آن ببنديد تا هم تيپ شيک و زمستانه اي داشته باشيد و هم چکمه هايتان نمايان شوند و زيبايي خودرا به چشم ها بگذارند.

در کل خانوم ها بايد براي آنکه تيپ بسيار جذاب و درعين حال مناسب و زيبايي داشته باشند تولیدی ساپورت در انتخاب لباس بايد بسيار دقت کنند و باز ياد آور اين نکته ميشويم که بدانيد هر تيپ را بايد در چه جايي بزنيد و بدانيد که چگونه بايد لباس هاي خودتان را انتخاب کنيد و براي انتخاب درست و دقيق راه هاي متنوعي داريد مانند آنکه ميتوانيد از فشن شو ها از لباس هاي بازيگران و خوانندگان (زيرا آنان به خاطر شغل خود و معروفيت هاي خاصي که دارند اصولا طراحان لباس معروفي را دارند و طبق مد روز لباس ميپوشند) تولیدی ساپورت و از طرفي اگر شما وضعيت مالي بسيار مناسبي داريد ميتوانيد براي خود طراح و يا خياط ماهري را استخدام کنيد که از مد هاي روز دنيا اطلاع داشته باشد و بتواند براي پوشش هرچه بهتر شما به شما ياري هاي لازمه را برساند.

و بايد ياد آور نکات گفته شده در باره ي تولیدی ساپورت ها شويم که بايد بر اساس تيپي که ميخواهيد بزنيد آن هارا انتخاب کنيد و از انتخاب عجولانه اجتناب کنيد و سعي کنيد که از جنس هاي مرغوب و با کيفيت استفاده کنيد و براي تهيه کلا هر لباسي که مدنظر داريد به مکان هايي که مطمئن هستيد رجوع کنيد تا با توجه به پولي که براي تهيه ي لباس خود به فروشنده ميدهيد جنسي مرغوب و با کيفيت را دريافت کنيد که عمري دراز براي شما داشته باشد و شما هرروز نگران خراب شدن آن نباشيد. از طرفي استفاده تولیدی ساپورت براي پيرهن هاي کوتاه بسيار به شما توصيه ميشود و بدانيد که کوتاه بودن لباس و نپوشيدن جوراب شلواري يا با آن پيرهن علاوه برآنکه زيبايي شمارا ميکاهد باعث سختي شما در آن مراسم نيز ميشود و براي پيرهن هاي بلند نيز اگر جلوه پيرهن شمارا خراب نکند پوشيدن مانعي ندارد و توجه کنيد که در جنس ها و رنگ هاي متنوع وجود دارد و سعي کنيد که بهترين مدل را براي پوشش خود انتخاب کنيد.

اميدواريم مطالب گفته شده در مورد تولیدی ساپورت و تا حدودي شلوار براي شما سودمند واقع شده باشد و اطلاع شمارا نسبت به  و شلوارو تفاوت آن با شلوار بالا برده باشد و شمارا براي انتخاب تيپي بسيار زيبا ياري کرده باشد.

4.3/5 - (14 امتیاز)
فهرست