شومیز حریر عمده : 62 هزار تومان

شومیز حریر عمده : 65 هزار تومان

نخی عمده : 49 هزار تومان

شومیز عمده : 59 هزار تومان

حریر عمده : 52 هزار تومان

اسکاچی عمده : 39 هزار تومان

اسکاچی حریر عمده : 42 هزار تومان

شومیز عمده : 45 هزار تومان

شومیز گلدار عمده : 54 هزار تومان

شاین عمده : 39 هزار تومان

حریر عمده : 55 هزار تومان

تولیدی شومیز از دسته پوشاک مخصوص بانوان است. ريشه کلمه شوميز فرانسوي است و از کلمه لاتين chemise گرفته شده است. واژه لاتين chemise در زبان اصلي خود، انواع مختلفي از جمله بافت هاي بلند، پراهن هاي جلو باز و جلو بسته و ساير لباس هاي زنانه را شامل مي شود، اما در معادل فارسي خود کلمه تولیدی شومیز ، به برخي از بلوز هاي بلند، جلو باز و با جنس لخت را شامل مي‌ شود. مخصوص پوشش بالا تنه هستند و معمولا به شکل آستين دار توليد مي شوند اما مدل هاي بدون آستين يا با آستين کوتاه تولیدی شومیز سایز بزرگ هم در بازار وجود دارد. طيف توليد مدل هاي شوميز ها مانند ساير لباس هاي زنانه بسيار متنوع است و انواع بسيار زيادي دارد. همچنين اين پوشش براي کاربران ايراني کاربرد هاي زيادي دارد و در بسياري از استايل ها مورد استفاده قرار مي گيرد. در ادامه به بررسي بيشتر کاربرد اين نوع از پوشش خواهيم پرداخت :
پوشيدن تولیدی شومیز در زير مانتوي جلو باز :
در چند سال اخير استفاده از مانتو هاي جلو باز در بين خانم ها رواج زيادي داشته است . پوشيدن مانتو جلو باز در ابتدا به يک براي پوشيدن در زير مانتو نياز دارد. بهترين گزينه براي پوشيدن زير مانتو هاي جلو باز استفاده از نسبتا بلند است. به سبب تنوع رنگي و طراحي که دارند قابليت ست شدن با انواع طرح هاي مانتو هاي جلو باز را دارند و جلوه اي شيک به استايل مي دهند. تولیدی شومیز هاي لخت و حرير از بهترين گزينه ها براي اين نوع استايل هستند. براي انتخاب بهتر رنگ و طرح شوميز هايي که زير مانتوي جلو باز پوشيده مي شود، بهتر است به طرح و جنس پارچه مانتو توجه کرد.

تولیدی شومیز

تولیدی شومیز

پوشيدن تولیدی شومیز حریر در زير سارافون :
سارافون نوعي از پوشش است که معمولا از طول سر شانه تا زانو است. البته سارافون هايي به بلندي ماکسي و يا به کوتاهي دامن هاي ميني هم وجود دارند. به تازگي ترند استفاده از تولیدی شومیز ها در زير سارافون ها بوجود آمده است که توجه کاربران زيادي را به خود جلب کرده است. در اين نوع پوشش معمولا با تفاوت يک يا چند درجه رنگي از سارافون ها در زير پوشيده مي شوند. اين نوع معمولا آستين هاي پف دار دارند . البته ست سارافون و شوميز ها با رنگ هاي خنثي مانند سفيد و مشکي هم طرفداران زيادي دارد.  آستين پفي و آستين پادشاهي از بهترين گزينه ها براي ست شدن با سارافون هستند.
پوشيدن تولیدی شومیز در جمهوری براي استايل هاي مجلسي :
شوميز ها به علت تنوع زيادي که در طرح و رنگ دارند، قابليت ست شدن با انواع دامن هاي مجلسي را دارند. به راحتي مي توانند با دامن هاي ميدي ست شوند و استايلي خاص به سبک وينتيج براي شما ايجاد کنند. همچنين پوشيدن با دامن هاي بالاي زانو ميتواند استايلي کلاسيک براي شما ايجاد کند.  مناسب ترين گزينه براي ست شدن با انواع دامن ها هستند. به همين علت کاربرد زيادي در استايل هاي مجلسي دارند.

شومیز عمده فروشی

شومیز عمده فروشی

پوشيدن تولیدی شومیز در مهماني ها و استايل هاي نيمه رسمي :
اگر براي حضور در يک مهماني نياز به لباسي داريد که در عين شيک بودن، پوشش کافي هم داشته باشد، بهترين گزينه براي اين کار هستند. از آنجايي که معمولا بلند و آستين دار هسند، علاه بر پوشش کافي شيک بودن را براي شما به همراه دارند و از بهترين گزينه ها براي ميهماني هاي نيمه رسمي مانند تولد ها و جمع هاي خانوادگي هستند.
معرفي چند مدل پرطرفدار از تولیدی شومیز مجلسی در تهران ها :
شوميز هاي آستين پفي :
آستين پفي از بهترين گزينه ها براي پوشيدن زير سارافون ها هستند. اين آستين هاي گشادي دارند که در روي مچ تنگ مي شود و معمولا با يک دکمه روي مچ کيپ مي شوند. تولیدی شومیز هاي آستين پفي که رنگ هاي کاراملي و پاستلي داشته باشند از پرکاربرد ترين براي استايل روزمره و نيمه رسمي هستند. اين گونه از پر کاربرد ترين شوميز ها براي انواع هستند و قابليت ست شدن با انواع پوشش ها را دارند.
آستين پادشاهي :
آستين پادشاهي تقريبا شبيه تولیدی شومیز هاي آستين پفي هستند، با اين تفاوت که اين آستين هايي با پف ها و چين هاي بيشتر و نا مرتب تر دارند. آستين پادشاهي براي استايل هاي نيمه رسمي و رسمي مناسبند. اين در همه رنگ ها ميتوانند استايلي خاص براي شما به ارمغان بياورند. اين گونه از براي استايل هاي روزمره مناسب نيستند.
شوميز هاي سر شانه لخت :
اين تولیدی شومیز ها معمولا آستين هاي سه ربع يا بلند دارند. شوميز هاي سر شانه لخت، معمولا در قسمت هر دو سر شانه يا يکي از سرشانه ها برش هايي دارند که براي زيبايي کار، آن قسمت از سر شانه را عريان باقي مي گذارد. اين گونه معمولا براي ميهماني ها مناسبند و مي توانند از گزينه هاي مناسب براي يک تولد يا يک جمع خودماني باشند. البته ممکن است قسمت لخت سر شانه اين براي بهتر ماندن در بدن با يک تور نازک به رنگ بدن در سر شانه پوشانده شوند. اين تور ها ممکن است ساده يا نگين دار باشند. همچنين تزئين اين تولیدی شومیز ها با انواع مرواريد ها بسيار مرسوم است.
با طرح پيراهن مردانه :
يک سري از به شکل مردانه و پسرانه طراحي مي شوند. اين نوع از براي دختراني که به استايل هاي پسرانه تر علاقه مندند مناسب است. ان نوع معمولا از جنس لي يا کتان توليد مي شوند. لي با طرح جين و کتان معمولا با طرح هاي چهار خانه توليد مي شوند و طرفداران زيادي در بين دختران جوان دارند. اين تولیدی شومیز ها معمولا جيب دار، دکمه دار، داراي يقه مردانه و داراي رنگ هاي تيره هستند. اين شوميز ها هم به صورت جلو باز و هم جلو بسته مورد استفاده قرار ميگيرند.

شومیز عمده ارزان

شومیز عمده ارزان

شومیز عمده تهران دانتلي :
اين گونه از مدلي خاص هستند که معمولا از جنس دانتل يا گيپور توليد مي شوند. اين  نيمه برهنه هستند و براي پوشيدن، نياز دارند که يک تاپ در زير به عنوان همراه پوشيده شود. اين گونه بيشتر کاربرد مجلسي و رسمي دارد. تولیدی شومیز هاي دانتلي معمولا گران هستند و رنگ ها و طرح هاي مختلف و متنوعي دارند و براي مجالس کاملا رسمي مناسبند.
حرير :
اين معمولا از معدود ترين شوميز هاي در بازار هستند. حرير معمولا کاملا صاف و لخت هستند و از حرير هاي نيمه سنگين توليد مي شوند. تولیدی شومیز هاي حرير کاملا براي استايل هاي مختلف مناسبند و کاربرد هاي بسيار زيادي دارند. اين گونه از  معمولا از لحاظ طرح و رنگ، پرطرفدار ترين و پر تنوع نوع هستند.
ست کردن با ساير لباس ها:
مانند ساير لباس هاي زنانه نياز دارند که با ساير آيتم هاي استايل ست شوند. نقش پوشاندن بالا تنه را دارد و ساير مواردي که نياز است با آن ست شوند شامل اکسسوري ها، پوشش هاي پايين تنه و کفش ها مي شوند. در ادامه به بررسي برخي از اين موارد خواهيم پرداخت :

ست کردن تولیدی شومیز با انواع شلوار ها :
شلوار ها نوعي از پوشش پاين تنه هستند که انواع مختلفي دارند. براي ست شدن با شلوار ها داراي قوانين کلي هستند. البته در درجه اول چيزي که حائز اهميت است، راحتي و احساس اعتماد به نفس شماست. در ادامه به بررسي برخي از قوانين خواهيم پرداخت :
ست شدن تولیدی شومیز ها با شلوار هاي جين :
شلوار هاي جين از پر کاربرد ترين شلوار ها براي خانم ها و آقايان هستند و قابليت ست شدن با انواع لباس ها را دارند و معمولا در استايل هاي اسپرت به کار مي روند. حرير و لخت به راحتي مي توانند براي ايجاد يک استايل روزمره و نيمه اسپرت با شلوار هاي جين ست شوند. شلوار هاي جين از لحاظ نحوه دوخت انواع مختلفي دارند که پر کاربرد ترين آنها شلوار هاي جذب، پايين گتر، مام استايل و دامني هستند.
براي ست شدن با شلوار هاي کاملا جذب و به اصطلاح لوله اي تولیدی شومیز هاي حرير از بهترين موارد هستند. شوار هاي لوله اي مي توانند به راحتي با اين نوع شلوار ها ست شوند. در اين ست، استايل شما نيمه رسمي خواهد بود و با يک کفش با پاشنه متوسط يا بلند تکيل خواهد شد. تولیدی پوشاک در اين نوع استايل شما ميتواند خود را در داخل شلوار بگذاريد و با اکسسوري کمر بند استايل خود را تکميل کنيد. همچنين مي توانيد آن را روي شلوار قرار دهيد و از اکسسوري هايي مثل سنجاق سينه کمک بگيريد.
براي ست شدن با شلوار هاي دامني از جنس جين کاغذي، تولیدی شومیز هايي که از زير بغل گشاد مي شوند مناسب هستند. اين شوميز ها از ترند هاي پرطرفدار امسال هستند و علاوه بر راحتي مي توانند ظاهري جذاب براي افراد لاغر ايجاد کنند. در اين استايل ها کمک گرفتن از يک کفش با پاشنه ميخي، استايل شما را به بهترين شکل ممکن خواهد ساخت.
ست شدن با شلوار پايين گتر به تقريبا اسپرت نيازمند است. در اين نوع استايل شما مي توانيد از هايي که با الگو هاي پسرانه و چهار خوانه توليد شده اند کمک بگيريد. اين نوع استايل با استفاده از يک کتاني کاملا تکميل مي شود و ظاهري کاملا مدرن و اسپرت براي شما به همراه خواهد داشت.
شلوار هاي مام استايل مانند شلوار هاي پايين گتر، ذاتي اسپرت دارند. براي ست شدن با اين نوع از شلوار ها ، هايي که از جنس کتان تک رنگ توليد شده اند از بهترين گزينه ها هستند. بوت هاي چرمي، کتاني هاي ساق دار و کفش هاي بند دار از بهترين موارد براي ست شدن با تولیدی شومیز هاي کتان و شلوار مام هستند.

پخش شومیز عمده

پخش شومیز عمده

ست شدن با شلوار کرپ و راسته :
شلوار هاي کرپ و راسته به طور کلي کاربرد رسمي و نيمه مجلسي دارند. شوميز هاي حرير و دانتل مي توانند با اينگونه از شلوار ها به راحتي ست شوند و استايلي جالب براي شما ايجاد کنند .
شلوار هاي کرپ با فاق بلند مي توانند با گشاد ست شوند. اين گونه از مي توانند در داخل شلوار قرار بگيرند و با اکسسوري مانند کمربند هاي چرم ست شوند. همچنين براي شلوار هاي فاق کوتاه نيمه بلندي که روي شلوار قرار مي گيرند، بسيار مناسبند.
ست شدن تولیدی شومیز ها با انواع دامن :
از گزينه هاي مناسب براي ست شدن با دامن ها هستند. دامن ها طيف مختلف و متنوعي دارند. دامن هاي ميدي، ميني ژوپ، شانل، تا زانو و زير زانو از انواع دامن هايي هستند که مي توانند از گزينه هاي مناسب براي ست کردن با باشند.
ست کردن با دامن ميدي :
دامن هاي ميدي از انواع دامن ها هستند که طول آنها حدودا تا ساق پا است. اين دامن ها معمولا کلوش و يا فون هستند. دامن هاي ميدي مي توانند با انواع تولیدی شومیز ها ست شوند و استايلي به سبک کلاسيک و يا وينتيج را براي شما ايجاد کنند. همچنين کمک گرفتن از کفش هاي پاشنه دار و اکسسوري هايي مانند کمر بند هاي پر زرق و برق تکميل کننده استايل شما خواهند بود.
ست کردن با دامن هاي ميني ژوپ :
دامن هاي ميني ژوپ کوتاه ترين نوع دامن ها هستند. طول دامن هاي ميني ژوپ تا اواسط ران پا است و معمولا به شکل راسته يا فون طراحي مي شود. براي ست شدن با اين دامن ها، نسبتا تنگ و جذب مي توانند از گزينه هاي مناسب باشند. همچنين اگر قصد داشته باشيد را د داخل دامن ها قرار دهيد شميز هاي گشاد تر هم قابليت ست شدن با اين گونه دامن ها را دارند. تولیدی شومیز هاي حرير از مناسب ترين جنس ها براي اين ست ها هستند.
ست کردن با دامن هاي شانل، تا زانو و زير زانو :
دامن ها شانمل معمولا کاربرد کاملا رسمي و مجلسي دارند. براي ست شدن با اين گونه دامن ها بهتر است از شوميز هاي داتل و مجلسي استفاده شود. همچنين اکسسوري هاي مورد استفاده در اين گونه استايل ها معموال طلايي رنگ و براق هستند.
ست شدن تولیدی شومیز ها با شلوارک هاي کوتاه طرح جين و کتان :
شوميز ها مي توانند از گزنه هاي مناسب براي ست شدن با شلوارک هاي کوتاه و ميني باشند. که طرح هاي پسرانه دارند از بهترين موارد براي اين استايل ها هستند . شما ميتوانيد انتهاي اين را گره بزنيد و استايلي خاص براي خودتان رقم بزنيد. همچنين پوشيدن تيشرت هاي اسپرت و رنگي زير اين کاملا مناسبند . براي اين کار ميتوانيد چند دکمه يا تمامي دکمه هاي را باز بگذاريد.

خرید شومیز عمده

خرید شومیز عمده

ست شدن با برخي از ساپورت ها :
براي پوشيدن با ساپورت در نظر گرفتن چند نکته براي کاربران لازم است. ابتدايي ترين نکته اي که بايد به آنها توجه کنيد، اين است که بلندي به اندازه کافي باشد. تولیدی شومیز هاي نيمه کوتاه براي ست شدن نامناسب نيستند.
نکته ديگري که حائز اهميت است استفاده از است که جلو بسته باشند. شوميز هايي مثل با طرح پسرانه که معمولا جلو باز استفاده مي شوند به هيچ عنوان قابليت ست شدن با ساپورت ها را ندارند . همچنين گره زدن در زير از آيتم هايي است که به هيچ عنوان نبايد با پوشيدن ساپورت به آن فکر کنيد!
استفاده از تولیدی شومیز هاي بلند و نيمه بلند بهترين گزينه براي ست شدن با ساپورت ها هستند. شما ميتوانيد از اکسسوري هاي بزرگ براي پوشش نواحي سر و گردن استفاده کنيد. مثل گوشواره هاي بزرگ و گردن بند هاي صدفي. همچنين استفاده از کمر بند هاي با سگک بزرگ در روي تولیدی شومیز حریر تهران ها از ترند هاي تازه اي است که ظاهر استايل شما را تا چند برابر زيبا تر نشان مي دهد. اين استايل ها با يک کفش پاشنه بلند و ميخي تکميل مي شوند.

بهترین عمده فروشی و تولیدی شومیز زنانه کجا هست؟

شما میتوانید با وارد شدن به سایت از شومیز های تولید شده, با قیمت و کیفیت عالی دیدن بفرمایید.

میزان حداقل و حداکثر خرید عمده چه تعداد است؟

شما میتوانید برای خرید , از حداقل یعنی نیم جین 6عددی استفاده کنید.

برای سفارش و خرید از تولیدی امکان حضوری هم هست؟

بله .شما میتوانید هم بصورت حضوری و هم غیر حضوری اقدام به خرید کنید.

 


4.5/5 - (17 امتیاز)
فهرست