تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه يکي از دغدغه هاي خانومان همواره انتخاب لباس زيبا و مجلل و در عين حال راحت است. خانوم ها در انتخاب لباس وسواس زيادي به خرج ميدهند و هر لباسي را به راحتي براي خود انتخاب نميکنند.

شلوار نواردار عمده : 63 هزار تومان

شلوار پنبه عمد : 63 هزار تومان

شلوار راه دار عمده : 79 هزار تومان

شلوار جین عمده : 75 هزار تومان

شلوار قواره دار عمده : 73 هزار تومان

شلوار فانریپ عمده : 65 هزار تومان

شلوار گلکسی عمده : 65 هزار تومان

شلوار کرکی عمده : 69 هزار تومان

شلوار خطی عمده : 74 هزار تومان

در اين مطلب ما ميخواهيم به بررسي و چگونگي انتخاب شلوار مناسب براي خانوم ها در فصل هاي مختلف سال بپردازيم تا بانوان بتوانند شبواري مناسب براي انواع و اقسام مجالس خود انتخاب کرده و با ميل و تمايل دروني از آن شلوار استفاده کنند.
در ابتداي مطلب انواع و اقسام تولیدی شلوار زنانه را برايتان نام برده و توضيح مختري درباره آن ها به شما ميدهيم.

تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه

تولیدی شلوار زنانه برمودا در تولیدی پوشاک : شلوار برمودا شلواري است که مدل آن کوتاه است و از شلوارک بلند تراست اما از شلوار معمولي اندازه آن بسيار کوتاه تر است و اين شلوار به علت آن که اولين بار در برمودا به خاطر کمبود پارچه توليد شد به اين نام مشهور است. شلوار برمودا جز آن دسته شلوار هايي است طرفداران بسياري در فصل گرم سال دارد و افراد در تابستان خواستار آن هستند که از اين شلوار کوتاه استفاده کنند.


تولیدی شلوار زنانه سنبادي:شلوار سنبادي نوعي از شلوار است که بسيار راحت است و در کل اين شلوار گشاد است و قسمت مچ با کشي تنگ ميشود اين شلوار نيز براي تابستان شلواري مناسب بشمار مي آيد و طرفداراني براي خود جذب کرده، است. از طرفي اين شلوار با تيپ هاي خاصي پوشيده ميشود و براي تيپ هاي رسمي مناسب نميباشد و بيشتر جنبه اسپرت دارد.

تولیدی شلوار زنانه پيش بندي: اين نوع شلوار که به شلوار کارگري نيز معروف است ندعي از شلوار است که برروي آن پارچه اي از جنس شلوار همانند پيش بند متصل ميگردانند. امروزه اين نوع شلوار مخصوصا در کشور ما داراي طرفداران بسياري است و افراد تيپ هاي خاصي را با آن ست مي‌کنند اين شلوار براي تيپ هاي رسمي مناسب نميباشو و افراد تيپ هاي اسپرت خودرا با اين نوع شلوار ميتوانند بزنند.


تولیدی شلوار زنانه دامن شلواري:اين نوع شلوار که از ترکيب دامن و شلوار درست شده است و اصولا پارچه هاي لطيف را براي دوخت آن انتخاب ميکنند امروزه طرفداران خاص خودرا پيدا کرده است وخانوم ها بيشترراز اين نوع شلوار در مجالس مهماني استفاده ميکنند و کمتر اين نوع شلوار در خيابان ها ميپوشند
تولیدی شلوار زنانه راحتي:همانطور که از اسم اين شلوار مشخص است اين شلوار از پارچه هاي نخي و خنک درست ميشود. تولیدی لباس زنانه وخانوم ها از اين نوع شلوار بيشتر در خانه هاي خود استفاده ميکنند تا با آن احساس راحتي کنند. کمتر پيش مي آيد که جنس اين شلوار ها از پارچه هاي زخيم باشد زيرا در آن صورت از حالت راحتي خارج شده و جنبه ي ديگر به خود ميگيرند. شلوار هاي راحتي ميتوانند بلند و کوتاه باشند و محدوديتي در اين مورد براي آنان وجود ندارد.

تولیدی شلوار زنانه شش جيب:شلوار شش جيب که از اسم آن مشخص است داراي 6عدد جيب ميباشد که اصولا 4عدد از اين جيب ها در جلو قرار دارد و تنها دو عدد از جيب ها در عقب شلوار نمايان ميشود. اين شلوار نيز براي تيپ هاي اسپورت و خاصي مناسب است و طرفداران خاص خودرا دارد و هر کسي خاهان اين نوع شلوار نميباشد از طرفي اين شلوار بيشتر اوقات از جنس کتان وجين درست ميشود.
تولیدی شلوار زنانه رکابي:اين نوع شلوار از نوع شلوار هاي معمولا تنگ است و اوصولا، در شلوار هاي پارچه اي اين نوع مدل را به کار ميبرند. شلوار رکابي داراي بندي است که با توجه به آن بند شلوار در پا تنگ نگه داشته ميشود.

تولیدی شلوار زنانه در تهران دامني:شلوار دامني يکي از انواع و اقسام شلوار هايي است که هرساله بانوان زيادي اقدام به تهيه ي آن ميکنند و همچنين مورد توجه افراد مختلف وتوليدکنندگان است اين نوع شلوار که اصولا جنس پارچه اي و لطيفي دارد در قسمت کمر تنگ و در سمت باسن شلوار گشاد ميشود. اين نوع شلوار به دليل مدل خاص خود و جنس پارچه هاي به کار گرفته شده اصولا در تابستان خواهان زيادي دارد و افراد اقدام به تهيه ي اين شلوار ميکنند.

توليد کننده شلوار زنانه :

تولیدی شلوار زنانه ارزان گشاد:همانطور که از نام اين شلوار مشخص است اين شلوار ساختاري گشاد و راحت دارد و تمام قسمت‌هاي آن گشاد درست شده است و ديگر مانند شلوار هاي ديگر قسمت هايي از آن تنگ نمي باشد و تماماً ويک دست گشاد است براي دوختن اين نوع شلوار اصولا از پارچه هاي زخيم استفاده نميکنند زيرا پارچه هاي زخيم ساختار آنان را از حالت گشادي و مدل خاص آن تغيير ميدهد به همين خاطر از پارچه هاي خنک و لطيف اصولا استفاده ميشود.

توليدی شلوار راحتی زنانه :
تولیدی شلوار زنانه دمپا گشاد:اين شلوار نوع خاصي از شلوار است که در قسمت بالا اين تولیدی شلوار زنانه تنگ است و از زانو به پايين اين شلوار گشاد مي شود اين نوع شلوار هم براي تيپ هاي رسمي جالب است و هم براي تيپ هاي اسپورت نيز از آن استفاده مي شود. امروزه شلوار هاي دم پا گشاد داراي طرح و مدل هاي بسيار جذاب و ديدني هستند به همين منظور خانوم ها براي تهيه ي آن تمايلات لازم را دارند.

فروش عمده شلوار زنانه :
تولیدی شلوار زنانه چسبان:اين نوع شلوار از آن دسته شلوار هايي است که هم در تيپ هاي فو هم رسمي طرفداراني دارد اين نوع شلوار هر ساله در فشن مد هاي خارجي و ايراني براي طراحان لباس از اهميت بالايي برخوردار است و از اين مدل در طراحي و دوخت استفاده ميکنند. براي دوخت اين نوع شلوار از انواع و اقسام پارچه ها اعم از لي، نخي، کتان و…. استفاده ميشود و محدوديتي براي انتخاب پارچه در اين نوع مدل وجود ندارد.

پخش عمده شلوار :
تولیدی شلوار زنانه راسته:اين شلوار جز آن دسته از شلوار هايي است که در ابتدا توسط بشر دوخته شده است و از نوع ابتدايي شلوار ها به حساب مي آيد. اين شلوار طرحي بسيار ساده و ابتدايي دارد و گشادي و تنگي آن در همه قسمت ها يکي است و طرح خاصي ندارد. اين شلوار بيشتر جنبه رسمي و اداري دارد و در اداره جات شلواري مناسب به شمار مي آيد و اصولا براي تيپ هاي اسپورت توصيه نميشود.

پخش عمده شلوار زنانه :
تولیدی شلوار زنانه کاپري:شلوار کاپري جز آن دسته از مدل شلوار هاي خارجي است که شما اگه ژورنال هاي مختلف مد رو نگاهي بندازيد امکان ندارد که از اين مدل شلوار استفاده نشده باشد. اين شلوار براي اولين بار در در جزيره کاپري ايتاليا توليد د و به سراسر دنيا انتقال يافت و به همين دليل است که به اين نام شهرت دارد. دقت داشته باشيد که اين تولیدی شلوار زنانه را باشلوار برمودا اشتباه نگيريد کوتاهي شلوار برمودا از اين شلوار بيشتر است و نوع دوخت آن نيز با هم متفاوت است. براي دوخت اين شلوار نيز از انواع و اقسام پارچخ ها استفاده ميکنند.

شلوار عمده :
تولیدی شلوار زنانه ملواني:اين نوع، شلوار از آن دسته از شلوار هايي است که طرفداران خاص خودرا دارد و هر کسي براي تيپ خود اين شلوار را نمي‌پسندد شلوار ملواني ابتدا براي ملوانان دوخته مي‌شد و به همين دليل به اين نام ناميده ميشود. از طرفي اين شلوار شلواري بسيار خنک و گشاد ميباشد و فاق بسيار بلندي دارد از طرفي دکمه هاي مشخصي بر روي اين شلوار دوخته ميشود که اين هم يکي از وجه تمايز هاي اين شلوار با شلوار هاي مشابه ديگر آن است. اين شلوار باعث ميشود افراد کوتاه قد بلند تر بنظر بيايند و براي افزاد خيلي بلند اين شلوار توصيه نميشود.

کانال توليدی شلوار زنانه :
تولیدی شلوار زنانه رکاب دار:اين شلوار شلواري بسيار زيبا و مدلي بسيار نو است اين شلدار از پارچه هاي کشي دوخته ميشود وشلواري بسيار جذب است و دم پاي آن بندي قرار دارد که در زير پا قرار ميگيرد. اين شلوار در ابتدا شلواري ورزشي به شمار مي آمد (به خاطر بندي که در زير پاها قرار ميگيرد شلوار هنگام ورزش تکان نميخورد و بالا و پايين نميرود) اما بعد از مدتي توسط طراحان مد ودر فشن شو هاي خارجي اين شلوار به عنوان تولیدی شلوار زنانه بيروني شناخته شد و طرفداران بسياري جذب کرد و باعث شد پس از مدتي افراد بسيار زيادي اقدام به تهيه ي اين شلوار بکنند.

شلوار زنانه عمده :
تولیدی شلوار زنانه پالازو:اين شلوار شلواري است که به شدت به دامن شلواري از لحاظ مدل شبيه است و شلواري گشاد به شمار مي آيد و بيشتر از اين شلدار در مراسم هاي رسمي استفاده ميشود. پارچه اين شلوار پارچه هايي بسيار نرم و خنک است تا شلوار حالت گشادي و خاص خودرا از دست ندهد و از طرفي افرادي که اين شلوار را ميپوشند احساس راحتي و خنکي مطلوبي در آن شلوار بکنند.

عمده فروشی شلوار :
تولیدی شلوار زنانه مام استايل:اين نوع شلوار نيز به تازگي جايگاه خاصي در بين افراد پيدا کرده است و جوانان اقدام به تهيه ي آن ميکنند و اين شلوار نيز تيپ هاي خاصي را جذب خود کرده است و براي تيپ هاي رسمي و اداري مناسب نميباشد. اصولا اين شلوار را قسمت پايينش را خودکسي که ميپوشد تا ميزد و اين شلوار تولیدی شلوار زنانه نسبتا گشاد بشمار مي آيد بيشتر براي دوخت اين شلوار از پارچه ي لي و کتان استفاده ميشود و اصولا پارچه هاي نخي و کشي جايگاهي براي تهيه ي اين شلوار ندارند. اگر شما خواستار تيپ اسپورت و جديدي هستيد ميتوانيد از اين نوع شلوار استفاده کنيد.

فروش عمده شلوار :

تولیدی شلوار زنانه لوله تفنگي: اين شلوار شلواري بسيار جذب و تنگ است و دقيقا بايد اندازه ي پاهاي فرد باشد و مانند آن است که فردي پاهاي خودرا نقاشي کرده است. اين شلوار براي افراد ورزشکار که پاهاي زيبا دارند و مدل ها بسيار شلواري مناسب است و از طرفي براي افرادي که پاهاي چاق و يا پاهاي بسيار ظريفي دارند توصيه نميشود زيرا اين شلوار دقيقا، پاهاي فرد را به نمايش ميکذارد و اگر شما پايي زيبا نداريد نبايد از اين شلوار استفاده کنيد.

و در اين قسمت بايد اضافه کنيم که تولیدی شلوار زنانه هاي ورزشي نيز در اين دسته بندي شلوار ها قرار مي‌گيرندو شلوار هاي ورزشي که شلوار هايي بسيار راحت و در طرح و رنگ هاي مختلفي ساخته ميشود و براي ورزشکاران شلواري بسيار مناسب است و براي هرورزشي نوع آن متفاوت است برخي از ورزش ها نيازمند شلوار تنگ و برخي ديگر نيازمند شلوار کوتاه و برخي ديگر نيازمند شلوار بلند و گشاد است. بنابر اين طرح شلوار ورزشي بسيار متفاوت و متنوع است.

_‌شما براي انتخاب تولیدی شلوار زنانه مناسب در فصل هاي گوناگون بايد بسيار دقت کنيد. جدا از آنکه در فصل تا بستان به علت گرماي بيش از حد هوا و در فصل زمستان به علت سردي هوا شما مجبور به انتخاب درست، شلوار ميشويد و هوا شما را مقيد به تهيه ي شلوار مناسب با آن آب و هواميکند و در فصل تابستان شما با، شلوار هايي مانندکتون بسيار اذيت ميشويد و بايد پارچه هايي مانند نخ و پارچه هاي خنک و لطيف را انتخاب کنيد از طرفي در زمستان قطعا بيرون آمدن از خانه با شلواري نخي و پارچه اي شما را اذيت ميکند.

حال اگر شما يه فکر سردي و يا گرمي هوا نباشيد انتخاب تولیدی شلوار زنانه نامناسب در تيپ شما در فصل مورد نظر بسيار تاثيرات منفي را مي‌گذارد. مانند آنکه در فصل زمستان با پالتو و کلاه و لباس هاي گرم ديگري که به تن داريد شلواري نخي و نازک به تن کنيد. اين عمل در تيپ شما بسيار تاثيرگذار است و باعث ميشود. اگر شما لباس هاي ديگري که به تن داريد هم زيبا باشد با يک انتخاب نادرست ديگر آن لباس هاي زيباي شما نيز يه چشم نياييد. پس دقت کنيد که در چه فصلي و در چه روزي قرار داريم و مناسب با آن اقدام به تهيه ي تولیدی شلوار زنانه مناسب خود کنيد.

براي تهيه ي تولیدی شلوار زنانه مناسب و همچنين انواع و اقسام لباس ها شما ميتوانيد به انواع و اقسام لباس فروشي هاي گوناگون اعم از لباس فروشي هايي که عمده فروش هستند و يا تک فروش و آم مغازه در منطقه ايي واقع شده است که مرکز تهيه ي آن محصول است يا خير برويد و شلوارهاي آنان را بررسي کنيدوبا توجه به طرح و فصلي که در آن قرار داريم اقدام به تهيه ي شلوار مورد نظر خود کنيد. از طرفي با پيشرفت تکنولوژي در دنياي امروزه خريد هاي آنلاين جايگاه ويژه اي در بين مردم پيدا کرده اند و بسياري از مردم به جاي آنکه ساعت ها در کوچه ها به دنبال تولیدی شلوار زنانه مناسب خود بگردند و با انواع و اقسام ترافيک ها و آلودگي ها و صدا ها رو به رو شوند ترجيح ميدهند در خانه ي خود با خيالي آسوده از سايت مورد نظر خود شلواري که مدنظر دارند را انتخاب کنند

و سفارش آنلاين دهند و خود اون موسسه هايي که اين درگاه اينترنتي را راه انداخته اند پيک هايي دارند( که براي هرچه بيشتر خدمات به مشتريان تدبير چيده اند) که با استفاده از آن پيک شما ميتوانيد به راحتي تولیدی شلوار زنانه مورد نظر خود را از آن سايت تحويل بگيريد. در اين صورت هم در وقتتان صرفه جويي شده است و هم مدل مورد نظر خودرا راحت و آسوده انتخاب کرده ايد و از طرفي ام با مشکلات ترافيک و آلودگي و… سر نکرده ايد. اما از طرفي مشکلي که خريد هاي اينترنتي دارند در آن است که اندازه لباسي است که سفارش داده ايد و از طرفي مرغوبيت و جنس خوب آن لباس است.
پس شما با در نظر گرفتن محاسن و معايب خريد اينترنتي بايد تصميم بگيريد که کدام خريد را ترجيح ميدهيد.

لازم به ذکر است که اگر شما خواهان تولیدی شلوار زنانه مناسب با جنس بسيار عالي و مطلوب هستيد ما به شما پيشنهاد ميکنيم که از برند هاي مختلف که عالي بودن جنس هاي خودرا به تمامي جهانيان ثابت کرده اند استفاده کنيد تا خيالتان از بابت جنس مطلوب و ماندگاري عالي آسوده باشد و از طرفي لازم است که جنس هاي مختلف پارچه هارا بشناسيد تا در هنگام خريد بدانيد که آيا اين جنس جنسي مطلبوب است؟ و يا در مرور زمان عواملي مانند دون دون شدن پارچه و يا آب رفتن و از بين رفتن رنگ اوليه و زيباي پارچه‌ شامل حال محصول موردنظر ميشود. پس در هنگام خريد بسيار دقت کنيد (اگر به دنبال خريد جنسي قابل توجه و مرغوب هستيد) و يا اگر خودتان در اين خصوص اطلاعاتي نداشتيد سعي کنيد همرا با کسي به خريد برويد که از جنس پارچه ها اطلاعات کافي و کاربردي داشته باشد.


اميدواريم مطالب گفته شده درمورد ‌تولیدی شلوار زنانه براي شما خوانندگان عزيز سودمند واقع شده باشد و اطلاعات شمارا نسبت به مدل هاي مختلف شلوار هاي زنانه و همچنين نکاتي که لازم است براي تهيه ي شلوار مناسب بدانيد را بالا برده باشد و از طرفي شما را با خريدهاي اينترنتي و محاسن و معايب اينگونه خريد بالا برده باشد. و از طرفي شمارا با مدل هاي جديد از تولیدی شلوار زنانه که در خارج از ايران وجود داردو متناسب با مد جهاني است آشنا کرده باشد.

3.8/5 - (13 امتیاز)
فهرست